Bedrníka doporučuje anglické povídky potřetí

17. listopadu 2007 v 17:01 |  Přečtěte si!
Number Theory od Lydie Lovestruck (RL/originální postavy, RL/SS, 18+)
Pojednání o sexuálním životě Remuse Lupina, od mladých let plných experimentování po vyzrálý věk, kdy konečně zakotvil ve vztahu s tím pravým.
A Short Measure od MusIgneus (SS/RL, 18+)
Klasická zápletka - Lupina zajali Smrtijedi a Snape ho zachraňuje - v jednom z nejlepších zpracování. MusIgneus tuhle svou první povídku postupně doplnila několika pokračováními, která stejně jako "A Short Measure" najdete ve spodní části odkazované stránky. Mezi jejími novějšími povídkami, jež taky stojí za přečtení, najdete i pár SGA slashů.
Wartime Distraction od Snape's Nightie (SS/Kingsley, 18+)
Oddechový slash s trochou romantiky a trochou napětí o tom, jak se z jedné noci nezávazného sexu postupně stal vztah na celý život.
V podobném nasládlém, ale neurážlivém duchu, ovšem s jinými zápletkami, se nese i zbytek hojné tvorby téhle autorky, a díky tomu je ideálním nenásilným úvodem do všelijakých zdánlivě úchylnějších témat slashe, jako jsou kupříkladu mpreg nebo Snape/Brumbál.
Not a Threesome od Senjy (RL/SS/SB, 18+)
Severus prostředníkem mezi hádavými milenci. Opět od báječné Senjy. Opět špičkové provedení.
Závěrem THE SNARRY GAMES!, to jest olympiáda v psaní a kreslení Snape/Harry. Jednou z kreslířek je taky moje oblíbená hill, jejíž kočičí komiks vás určitě rozesměje.
A BNF tentokrát zastupuje The Moste Potente, která pravidelně doporučuje výborné povídky a ilustrace, a jejíž angličtina je na tak vysoké úrovni, že se ji neodvažuju překládat. Pro začátek zkuste třeba Filigree and Shadow (SS/SB, 18+).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 to je jedno to je jedno | 10. ledna 2008 v 18:35 | Reagovat

Což takhle nějakou povídku SS/SB, která je optimistická, s dobrým koncem? Něco pro potěšení. Lépe, když bude méně popisných pasáží o sexu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama