Bedrníka doporučuje anglické povídky podruhé

28. října 2007 v 21:19 |  Přečtěte si!
Power Play od smoke (SS/RL, 18+)
Jedno z nejlepších bdsm, co znám. Smoke vůbec píše moc hezky, tak se u ní porozhlédněte. Třeba u takového třídění ponožek se dá vyřešit spousta problémů (One Sock, Two Sock, Red Sock, Blue Sock)

No Sex, No Galleons
od Ziasudry (SS/HP, SS/RW, 18+)
Snape/Harry nečtu, ale když jde o moje oblíbené klišé, vždycky udělám výjimku. Občas se to vyplatí, jako v případě téhle výborné povídky o tom, jak se Severusovi nedaří uživit prostitucí a Harry to tak přece nemůže nechat.
In Cruciatu Veritas od Kleio (SS/SB, 18+)
Vzpomínáte si na tu kletbu podobnou doběla rozpálenému biči, kterou Snape použil proti Harrymu na konci šestky? V téhle povídce se objevila dlouho před tím, než ji Rowlingová vymyslela.
A Gift of Light od Josan PQ (SS/OMC, 18+)
Že jste vždycky chtěli, aby měl Severus syna? A milence, který by ho chápal? Který by ho naučil, že sex je úplně jiný, než to, k čemu ho nutil Voldemort? Jestli ano, s touhle povídkou prožije mnoho krásných chvil (tím chci naznačit, že je hodně dlouhá).

Závěrem Grindelore, komunita, která se Albusovi a Gellertovi věnovala, ještě než to na ně Rowlingová prozradila. A neznáte-li, seznamte se s další proslulou slashařkou, mistryní páru Snape/Hagrid: Bernice Russel. Moje nejoblíbenější je Beggars May Ride, ale všechny její povídky jsou skvělé, ne jen ty se Snapem a Hagridem. Škoda, že nestojí o překlady.

Úplně nakonec trocha fanartu, dnes od nepřekonatelně vtipné brevisse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilithka Lilithka | 30. října 2007 v 13:38 | Reagovat

Díky ti, Bedrníko!

2 bedrníka bedrníka | 11. listopadu 2007 v 0:54 | Reagovat

Rádo se stalo, už se pracuje na další várce. :)

3 bedrníka bedrníka | 29. září 2009 v 20:06 | Reagovat

Zjistila jsem, že ke druhé povídce od smoke, One sock, socks... je špatný odkaz. Najdete ji tady: http://erosnsappho.sycophanthex.com/viewstory.php?sid=2128

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama